Velikonoční radostné setkání

Vytvořeno: úterý 25. duben 2023 Aktualizováno: neděle 14. květen 2023

V neděli 16. dubna se v Kulturním centru konalo Velikonoční radostné setkání. Na společném odpoledni se sešli naši farníci i hosté z blízkého okolí a Polska.

Setkání uvedl havířovský kaplan o. Jiří Klos, který krátce představil své zážitky z nedávné cesty do Svaté země. Poukázal na biblická místa, hlavně v Jeruzalémě, která pro naši víru a také pro velikonoční svátky velký význam. Druhým velkým bodem setkání byla modlitba chval, která je založená na zpěvu písní, a s radostí se do ní zapojili mladí i starší. Modlitbu vedla chválová kapela DoNebe. Tato kapela se skládá z mladých petrovické a karvinské farnosti a chvály vede na mnoha místech karvinského děkanátu. Mezi písně byla vložena i dvě osobní svědectví. Po chválách byl čas vyhrazen pro společné posezení.

Pro připomenutí je zde odkaz na několik fotografií.