Bohoslužby na tento týden

Neděle
14.1.
2. neděle v mezidobí 08:30PetroviceplZa Lubomíra Cieslara - první výročí úmrtí.
 10:00MarkloviceczZa zemřelé a živé z rodiny Babczynské, Kocichové a Ziembinské.
17.1.
Památka sv. Antonína, opata 17:00PetroviceczZa Olgu Pukowcovou, manžela a rodiče z obou stran.
18.1.
Památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů 07:30PetroviceplZa Stanislawa Babika.
 17:00MarkloviceplZa Josefa Wzatka, rodiče a sourozence.
19.1.
 17:00PetroviceczZa Stanislawa Babika.
20.1.
sv. Fabiána, papeže a mučedníka 16:00ZávadaczZa Elišku Krofovou a rodiče.
Neděle
21.1.
3. neděle v mezidobí,
Památka sv. Anežky Římské, panny a mučednice
 08:30PetroviceczZa Jindřicha Meisnera, manželku, rodiče z obou stran a za živou rodinu.
 10:00MarkloviceplZa živou rodinu Smiechovou.

Ohlášky

• Ve čtvrtek začíná týden modliteb za jednotu křesťanů.
  • V pátek bude po votivní mše svatá k poctě Nejsvětějšího srdce Ježíšova. Po mši svaté se pomodlíme Korunku Božího milosrdenství.
  • V sobotu 3. února se uskuteční ve společenském sále TJ Lokomotiva Závada ples naší farnosti. Začátek plesu je v 18 hodin. Cena vstupenky 350 Kč. Vstupenky je možno v Petrovicích zakoupit u Emila Radeckého, v Marklovicích u Antonína Michníka a v Závadě u Marcely Gemrotové. V ceně je teplá večeře, káva a něco sladkého ke kávě. K poslechu i k tanci bude hrát živá hudba. Jsou zajištěny alkoholické i nealkoholické nápoje a jednohubky. V průběhu večera bude losování tomboly. Ukončení prodeje vstupenek je v neděli 27. ledna. Na ples jsou zváni všichni farníci a přátelé farnosti. Další informace u Marcely Gemrotové.

Římskokatolická farnost Petrovice u Karviné

Petrovice 24